DooDii rohové Ventily SUS304 Nerezové Oceli, Kartáčovaný Kuchyňské Koupelnové Doplňky, Úhel Ventil pro Wc, Umyvadlo BasinWater Topení DooDii rohové Ventily SUS304 Nerezové Oceli, Kartáčovaný Kuchyňské Koupelnové Doplňky, Úhel Ventil pro Wc, Umyvadlo BasinWater Topení DooDii rohové Ventily SUS304 Nerezové Oceli, Kartáčovaný Kuchyňské Koupelnové Doplňky, Úhel Ventil pro Wc, Umyvadlo BasinWater Topení DooDii rohové Ventily SUS304 Nerezové Oceli, Kartáčovaný Kuchyňské Koupelnové Doplňky, Úhel Ventil pro Wc, Umyvadlo BasinWater Topení DooDii rohové Ventily SUS304 Nerezové Oceli, Kartáčovaný Kuchyňské Koupelnové Doplňky, Úhel Ventil pro Wc, Umyvadlo BasinWater Topení DooDii rohové Ventily SUS304 Nerezové Oceli, Kartáčovaný Kuchyňské Koupelnové Doplňky, Úhel Ventil pro Wc, Umyvadlo BasinWater Topení

DooDii rohové Ventily SUS304 Nerezové Oceli, Kartáčovaný Kuchyňské Koupelnové Doplňky, Úhel Ventil pro Wc, Umyvadlo BasinWater Topení

885.21 Kč 619.67 Kč
Skladem
f966

Štítky: koupelna rohové ventily, úhel pneumatiky ventily, úhel ventil italština, úhel ventilu bílá, 25v 33uf, mosazné rohové ventily, m3035, úpal, l358, pneumatiky rohové ventily.

 • Číslo Modelu: DODI-AV003
  Značka: DOODII DOUDING
  Typ: Plnicí Ventily

  Název produktu:DooDii rohové Ventily SUS304 Nerezové Oceli, Kartáčovaný Kuchyňské Koupelnové Doplňky, Úhel Ventil pro Wc, Umyvadlo BasinWater Ohřívač Značka: DOODII Číslo Modelu: DODI-AV003 X5 a DODI-AV003 X9 Materiál: Nerezová ocel Styl: Klasické Barva:Stříbrná používá Především: Pro Wc, Umyvadlo Balení seznam: 5X Úhel ventilů a 9X rohové ventily věnujte prosím upozornění: Když umístíte objednávku pro rohové ventily, chyba vzhledem k ruční měření a ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než ording. Pochopte prosím, že barvy mohou existovat chromatické aberace jako různé umístění obrázků. Díky za vaši spolupráci!

  ransportation podmínky: -Prosím, věnovat více pozornosti na vaše objednávky adres, které MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu.(Pokud jste z Ruska,Prosím zanechte vaše plné jméno.To je velmi důležité) -zboží bude dodáno do 3-5 pracovních dnů po zaplacení. -Vzdálené oblasti může způsobit extra expediční poplatek. -Prosím, zkontrolovat položky při dodání,pokud je poškozen,prosím, laskavě přijměte to a neprodleně nás kontaktujte.Budeme zpracovávat odpovídající léčby pro různé stupně poškození. Způsob platby: -Akceptujeme následující způsoby platby: -Kreditní Karty,VISA, Banky do Bank bankovní Převody,Western Union a tak dále. -Všechny platby na Fbheroes.cz jsou zpracovány Alipay. Návrat Politiky: -v případě vadné položky nebo špatné zboží, budeme znovu odeslat nebo vrácení peněz pro vás.zákazníci by měli zkontrolovat všechny položky na přijetí, a radí nám, do 5 pracovních dnů, pokud anythins chybí nebo je poškozen. -vrací přijat do dvou týdnů od dodávky dnů pro vrácení peněz nebo obchod úvěr. nebudeme vrácení přepravní poplatek na výnosy, které jsou non-vadné. kupující je odpovědný za poštovné na vrácení zboží. vyhrazujeme si právo hodnotit 10% doplňování poplatek, pokud položka je zjištěno, že být v dobrém provozním stavu. O daně: -Dovozní cla,daně a poplatky nejsou zahrnuty do přepravní náklady. -Kupující nést veškerou odpovědnost za všechny další poplatky vzniklé(pokud existuje). -Pro naše zákazníky z Brazílie:pokud si vyberete některý kurýra,prosím, nechte své daňové číslo, takže to zajistit, aby naše dodací normálně. Zpětná vazba: -zpětná vazba je pro nás velmi důležité. prosím, udělej nám laskavost, nechat 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s objednávkou a zboží. prosím, ne v tajnosti, aby nás opustit negativní zpětnou vazbu, pokud nejste spokojeni s příkazy, ale nechte nám šanci vyřešit za vás. uděláme, co bude v našich silách uspokojit vás. Dodací adresa: -prosím, napište své celé jméno a číslo domů ve vaší dodací adresu, když uděláte objednávku, protože Rusko se nové pravidlo nyní, pošta nebude odeslání zásilky pro vás, pokud nechcete psát celý název.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty