Lepining Magické Hrady Sbírku filmů Hrad KROUŽKY Skyline Architektury Model, Stavební Bloky, Cihly DIY Hračky Pro Děti Lepining Magické Hrady Sbírku filmů Hrad KROUŽKY Skyline Architektury Model, Stavební Bloky, Cihly DIY Hračky Pro Děti Lepining Magické Hrady Sbírku filmů Hrad KROUŽKY Skyline Architektury Model, Stavební Bloky, Cihly DIY Hračky Pro Děti

Lepining Magické Hrady Sbírku filmů Hrad KROUŽKY Skyline Architektury Model, Stavební Bloky, Cihly DIY Hračky Pro Děti

1 062.38 Kč 839.26 Kč
Skladem
f955

Štítky: blok stavět, cihla lepin, lego hobbit, chateau fort, blok prsten, lego mulan, buildmoc, lego lepin, creator lego, žena hobit.

 • Plast Typ: ABS
  Čárový kód: Ano
  Materiál: Plastové
  Velikost Bloku: Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)
  Původ: KN(Původu)
  Pohlaví: Unisex
  Věkové Rozmezí: > 3 roky starý
  Značka: GonLeI
  Varování: Žádné nálepky,pouze elektronické manuály
  CE: Certifikát
  Certifikace: CE

  Název produktu : PF-20513 , Kategorie : MOC Světě Tento Kit Obsahuje:(C4364) 730 ks Kvalitní Cihly Velikost: L : 44 cm, W : 5 cm H : 23 cm PDF návod ke stavbě-Nebo vytvořit video POZNÁMKA ! Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout. Neobsahuje motor, generátor . Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky. Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku. Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírový manuál. Po odeslání vaší objednávky, prosím, uveďte e-mail adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu. Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud zjistíte, že některé chybějící nebo poškozené díly, nebojte se. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma.

 • Recenze (1)

  • Pooko666

   No instructions.

  Napsat recenzi

Související produkty