Nadrozměrné Whippet Pes Portrét 3D Akryl DIY Nástěnné Hodiny italské Greyhound Psí Zvíře Zrcadlový Efekt Samolepky na Zeď Hodiny, Hodinky Nadrozměrné Whippet Pes Portrét 3D Akryl DIY Nástěnné Hodiny italské Greyhound Psí Zvíře Zrcadlový Efekt Samolepky na Zeď Hodiny, Hodinky Nadrozměrné Whippet Pes Portrét 3D Akryl DIY Nástěnné Hodiny italské Greyhound Psí Zvíře Zrcadlový Efekt Samolepky na Zeď Hodiny, Hodinky Nadrozměrné Whippet Pes Portrét 3D Akryl DIY Nástěnné Hodiny italské Greyhound Psí Zvíře Zrcadlový Efekt Samolepky na Zeď Hodiny, Hodinky Nadrozměrné Whippet Pes Portrét 3D Akryl DIY Nástěnné Hodiny italské Greyhound Psí Zvíře Zrcadlový Efekt Samolepky na Zeď Hodiny, Hodinky Nadrozměrné Whippet Pes Portrét 3D Akryl DIY Nástěnné Hodiny italské Greyhound Psí Zvíře Zrcadlový Efekt Samolepky na Zeď Hodiny, Hodinky

Nadrozměrné Whippet Pes Portrét 3D Akryl DIY Nástěnné Hodiny italské Greyhound Psí Zvíře Zrcadlový Efekt Samolepky na Zeď Hodiny, Hodinky

397.65 Kč 286.31 Kč
Skladem
f831

Štítky: kulaté hodiny mechanismus, pes greyhound, 2d nástěnné hodiny, geek tričko, pes whippet, miracullum samolepky na zeď, velké nástěnné hodiny station, hodiny nástěnné, metallica tričko, zrcadlová stěna dekor.

 • Styl: KREATIVNÍ
  Materiál Těla: Plastové
  Funkce: Starožitný Styl
  Materiál: Plastové
  Kombinace: Odděluje
  Formulář: Jeden Obličej
  Tvar: GEOMETRICKÉ
  Typ: Nástěnné Hodiny
  Platné Umístění: Obývací Pokoj
  vzor: abstraktní
  Značka: Geek Upozornění
  Hybnost Typ: QUARTZ
  Nástěnné Hodiny Typ: Další
  Typ Displeje: Jehla
  Číslo Modelu: DIY-219

  DIY Nástěnné Hodiny

  Vyzdobit váš domov, a aby to vypadalo více osobní s tímto DIY 3D nástěnné hodiny. To nebude fungovat jen to nejlepší pro váš domov, ale také jako kreativní dárek pro vaši rodinu a přátele. Akrylový materiál použitý za design vytváří zrcadlový efekt na stěnu. Toto zrcadlo je nepromokavý, eco-friendly a byl vyroben z high-density EVA pěna. To je non-toxické v přírodě s lepidlem je snadno vložit nebo odstranit ze zdi. Použijte ji na své oblíbené zdi a aby krystal povrch tvoří dokonalý odraz světla.Můžete pověsit na stěnu své ložnice, kuchyně, pracovny, nebo kdekoliv chcete přidat jedinečný a neotřelý styl. Užijte si závist z vašich hostů!

  3 Barvy K Dispozici

  3 Velikosti K Dispozici

  Hodiny dokončovací velikost je založeno na vašem přání vyzdobit vaše stěny. Hodinová ručička Délka -27 Palce: 13,5 cm (5.3") -37 Palců: 23,5 cm (9.25') -47 Palce: 31,5 cm (12.5") Minut Ruční Délka -27 Palce: 19,5 cm (7.6") -37 Palců: 31,5 cm (12.4") -47 Palce: 39cm (15.4") minimální dosáhnout, je -27 Palce: 30 x 30 cm (12" x 12") -37 Palců: 50 x 50 cm (19" x 19") -47 Palce: 70 x 70 cm (27" x 27") maximální dosažení je -27 Palce: 70 x 70 cm (27" x 27") -37 Palců: 90 x 90 cm (37" x 37") -47 Palce: 120 x 120 cm (47" x 47")

  HODINY SPECIFICAITON

  Hodiny Materiál: Akryl s Miirror Účinek Nálepka Materiál: EVA Pěna (Ethylen Vinyl Acetát) Napájení 1 x AA baterie (není součástí balení) obsah Balení: 12 Ks Zrcadlo Akryl Hodiny Čísla 2 Ks Ručičky Hodinový Stroj Papír, Pravítko

  Poznamenal: k Dispozici je pretective film na každý povrch zrcátka.Prosím, odtrhněte po instalaci!

  Výhody

  STYLOVÝ VZHLED HODIN: Akrylové Zrcadlo Povrchu a 3D efekt, aby váš pokoj vypadá luxusní,dokonalé umění hodiny výzdobu pro váš domov nebo kancelář. DIY SESTAVY: Užijte si štěstí s vaší rodiny nebo přátel, aby dokončit hodiny spolu,užít si legraci z DIY. NON-ZAŠKRTNUTÍM: Tiché Zametat,nemůžeš slyšet otravné klíště hlučné málem,bude vám dobrou noc,také oblek na dobré pracovní a vzdělávací prostředí. SNADNÉ POUŽITÍ: Není třeba dalších nástrojů, jako je lepidlo nebo hřebík,zrcadla a EVA jsou samolepící,je také přichází s měřítku pravítko, aby vám pomohou nainstalovat rychle.

  Vlastní Přijetí Objednávky

  Můžeme vytvořit svůj vlastní DIY Nástěnné Hodiny, které se hodí vašim potřebám a použít ji pro své vlastní sbírky a osobní použití pouze. Jen dejte nám vědět, témata a návrhy, které jste nám chcete udělat, nebo můžete poslat obrázek vašeho Loga a Značky, zašleme vám design skici. Budete mít možnost, aby přezkoumala, komentovat a zeptat se na opravy (v případě potřeby), dokud nejste zcela spokojeni s designem.

  Vlastní Pořadí Vzorků

 • Recenze (1)

  • Ergergfb

   ok

  Napsat recenzi

Související produkty