Inteligentní Zásuvky Plug s 2 USB Rozhraní ZigBee 3.0 Vzdálené Hlasové Ovládání Práce s SmartThings Wink Echo Plus a Většina Zigbee Hub Inteligentní Zásuvky Plug s 2 USB Rozhraní ZigBee 3.0 Vzdálené Hlasové Ovládání Práce s SmartThings Wink Echo Plus a Většina Zigbee Hub Inteligentní Zásuvky Plug s 2 USB Rozhraní ZigBee 3.0 Vzdálené Hlasové Ovládání Práce s SmartThings Wink Echo Plus a Většina Zigbee Hub Inteligentní Zásuvky Plug s 2 USB Rozhraní ZigBee 3.0 Vzdálené Hlasové Ovládání Práce s SmartThings Wink Echo Plus a Většina Zigbee Hub Inteligentní Zásuvky Plug s 2 USB Rozhraní ZigBee 3.0 Vzdálené Hlasové Ovládání Práce s SmartThings Wink Echo Plus a Většina Zigbee Hub Inteligentní Zásuvky Plug s 2 USB Rozhraní ZigBee 3.0 Vzdálené Hlasové Ovládání Práce s SmartThings Wink Echo Plus a Většina Zigbee Hub

Inteligentní Zásuvky Plug s 2 USB Rozhraní ZigBee 3.0 Vzdálené Hlasové Ovládání Práce s SmartThings Wink Echo Plus a Většina Zigbee Hub

736.09 Kč
Skladem
f697

Štítky: eu plug zigbee, zigbee zásuvka ce, usb port, usb, zigbee, smartthings hub alexa, wink hub 1, inteligentní zásuvka wi-fi, tuya zigbee, hub zigbee, zigbee.

 • Číslo Modelu: ZigBee 3.0 Inteligentní Zásuvka
  Vysílací Výkon: 4dBm
  zigbee opakovač: Ano
  Pracovní Vlhkost: méně než 80%
  Pracovní Frekvence: 2.4 GHz
  Spotřeba Energie V Pohotovostním Režimu: Méně než 1W
  Vstupní napětí: 110-240v
  Původ: KN(Původu)
  pracovní teplota: -20 C-45 C
  Maximální zatížení: 120V AC(15A,1600W)nebo 240 V AC(10A,2200W)
  Bezdrátový Protokol: Zigbee 3.0
  Výstupní napětí: 110-240v

  ZigBee3.0 Duální Bezdrátový USB Zásuvky Plug SmartThings Aplikace Dálkové Ovládání Echo Plus Hlasové Ovládání Práce s Alexa Google Domov

  Tím, Moes

  Vlastnosti Produktu:

  1.Smart ZigBee 3.0 konektor USB : Kompatibilní s Alexa Echo Plus hub,SmartThings hub, aby si uvědomit, že celá vazba vašeho domu,opravdu dobrá náhrada za nestabilní Wi-Fi.

  2.Dálkové Ovládání a Inteligentní Aplikace ovládání :Ovládání osvětlení a domácí spotřebiče prostřednictvím Aplikace nebo Amazon Alexa Smart Home App kdykoliv a kdekoliv,jak dlouho jak tam je stabilní ZigBee signál.

  3. Hlasové Ovládání: Podpora Amazon Alexa hlasové ovládání na chytrý telefon.Jeden z výše uvedených ZigBee hub je nutné.

  4 .S ohledem na stav nestabilní síť nebo bez sítě,ZigBee 3.0 switch je opravdu nenahraditelný, musí se kombinovat s ZigBee gateway vytvořit domácí LAN,ŽÁDNÉ DALŠÍ STAROSTI žádné sítě.Jste schopni volně ovládat spotřebiče a užívat si mnohem více volného stylu.

  5.Široké Napětí s Snadné Manuální Ovládání : Napětí se pohybuje v rozmezí od 100V do 240V, který vyhovuje pro všechny země.A tradiční design s vypínačem se hodí pro staré manuální ovládání snadno.A co víc,budete moci sdílet kontrolu s členy své rodiny nebo přátele.Podpora více telefonů ovládat jeden spínač nebo na jeden telefon ovládat více přepínačů současně. (Poznámka:2 USB Rozhraní nelze ovládat samostatně.Současný provoz a vypnutí.)

  Balení Seznam:

  ZigBee 3.0 Inteligentní Zásuvka*1

  Uživatelská Příručka*1

  Q&A:

  1.Q:Je kompatibilní s Google Domov?

  A:Ano,to, co musíte udělat, je připojit vaše domovská stránka Google, aby SmartThings, nebo jiné náboje,a pak jste schopni ovládat přes Google Domova,stejně jako Alexa.

  2.Q:musím centrum pro práci s socket?

  A:Ano,zigbee hub je pro socket normálně pracovat.ZigBee 3.0 zásuvka podporuje smartthings hub,Echo Plus náboje.

  3.Q:Lze zásuvky práci s WiFi?

  A:Ne,to jen podporuje ZigBee protokolu.Ne WiFi podporovány.

 • Recenze (1)

  • Mxkocaaku

   Great! Fast delivery and right product!

  Napsat recenzi

Související produkty