GYTB Cacazi Vodotěsný Bezdrátový Zvonek Dc Baterie-Ovládané 300M Dálkové Led Blikající Světlo Smart Home Bezdrátový Zvonek GYTB Cacazi Vodotěsný Bezdrátový Zvonek Dc Baterie-Ovládané 300M Dálkové Led Blikající Světlo Smart Home Bezdrátový Zvonek GYTB Cacazi Vodotěsný Bezdrátový Zvonek Dc Baterie-Ovládané 300M Dálkové Led Blikající Světlo Smart Home Bezdrátový Zvonek GYTB Cacazi Vodotěsný Bezdrátový Zvonek Dc Baterie-Ovládané 300M Dálkové Led Blikající Světlo Smart Home Bezdrátový Zvonek GYTB Cacazi Vodotěsný Bezdrátový Zvonek Dc Baterie-Ovládané 300M Dálkové Led Blikající Světlo Smart Home Bezdrátový Zvonek GYTB Cacazi Vodotěsný Bezdrátový Zvonek Dc Baterie-Ovládané 300M Dálkové Led Blikající Světlo Smart Home Bezdrátový Zvonek

GYTB Cacazi Vodotěsný Bezdrátový Zvonek Dc Baterie-Ovládané 300M Dálkové Led Blikající Světlo Smart Home Bezdrátový Zvonek

291.39 Kč 230.19 Kč
Skladem
f679

Štítky: 15w led rgb, 15w e27, 10w e27, cacazi nejnovější bezdrátový zvonek, ložnice lampa rgb, crystal bezdrátový zvonek, cacazi bílý bezdrátový zvonek, mool bezdrátový zvonek, cacazi bezdrátový digitální zvonek, tosee bezdrátový zvonek.

 • Napájecí Zdroj: Self-powered
  Certifikace: NIC
  Typ: Zvonky
  Číslo Modelu: Bezdrátový Vodotěsný Bezdrátový Zvonek
  Zvonek Typ: Bezdrátové
  Původ: KN(Původu)

  Zvonek lze použít v kanceláři,doma, nemocnice,továrny,restaurace, nebo tam, kde to potřebujete.

  Přijímač jednotka může být volně stojící nebo na zeď pomocí přiloženého hardwaru.

  Nainstalovat tlačítko s za předpokladu oboustranné pásky nebo přišroubovat na zeď (šrouby jsou součástí balení).

  300 m dosah signálu (V otevřeném prostoru),Stabilní kvalita je Ideální pro domy, hotely, školy a další oblasti.

  Tlačítko nemůže být kladen na železné dveře, protože to bude rušit signál.

  Zvonek model: A06

  Provozní rozsah:300 metrů v otevřeném prostoru

  Objem:4 úrovně

  Vyzvánění:36 ks

  Vysílač velikost:77*46*20mm

  Přijímač velikost:95*65*24mm

  Vysílač typ baterie: 12v 23A alkalické baterie (baterie není součástí balení)

  Přijímač typ baterie: 3*AA baterie (baterie není součástí balení)

  Vodotěsné grade IP44

  Barva: Černá

  materiál: plast

  Obsah Balení: 1* Zvonek Launcher

  1* zvonek přijímač

  1* baterie

  1* šroub

  1* oboustranné lepicí pásky

  Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

  Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  Náklad:

  Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

  My žádnou záruku dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.

  Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

  Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

  Vrací:

  Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

  My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.

  Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.

  Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

  Záruka A Údržba:

  Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní.

  Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

  Poskytujeme také 12monthfree údržbu. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

  Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také platit pro costsof dílů, které mají být nahrazeny.

  Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo.

  Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

  Zpětná vazba:

  Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.

  Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty