TDP Terapie Výměna Lampy Hlavy 5.9 TDP Terapie Výměna Lampy Hlavy 5.9

TDP Terapie Výměna Lampy Hlavy 5.9" Průměr s Odnímatelným Plug Výrobce, Dodávky

1 303.40 Kč
Skladem
f594

Štítky: vybavit fyzioterapie, hřiště 2 0 zemřít, svítilna led, jeep soft top, světelná terapie lampa, honda cbr400 nc29 kapotáž, lampa pouliční, nálepku ferrari, tdp zemře 0, smutný, sluneční světlo terapie lampa.

 • Typ Položky: Rehabilitace Fyzioterapie
  Původ: Čína Pevniny

  Původní Nahradit Šéf TDP Daleko Infračervené minerální Tepelnou Lampu Od Výrobce v Číně Chongqing Yuhe Lékařské Nástroje Co.,Ltd. TDP Terapie Lampa Náhradní Hlava Jednotka, Výrobce Zásobování, PROPAGACE CENA!

  Tato lampa hlava je původní sestavy součástí export-specifické elektromagnetické vlny terapeutické zařízení ("TDP" pro krátké), vyráběné naší společností. To je nejdůležitější součást léčebného účinku TDP lampa. Každá hlava svítilny je vyroben v přísném souladu s bezpečnostními normami FDA Spojených Států.

  Elementární deska je základním prvkem TDP lampy. To je kruhová ocelová deska s mírně konkávní tloušťka 1mm. Jeho povrch byl slinuté na vysokou teplotu po dobu více než 30 esenciální prvky pro lidský organismus. Jeho vzorec je zvláštní a důvěrné. Když prvek deska se zahřívá na určitou teplotu, střední a vzdálené infračervené světelné vlny v rozsahu 2-25 mikronů spektra a 25-35 mw/cm2, intenzita bude nadšený. Čínské nemocnice, kliniky a kosmetické agentur použít k léčbě bolesti kloubů, eliminovat zánět, zmírnit ztuhlost svalů, podporovat místní krevní oběh, urychlit hojení ran, a pomoci zotavení po porodu. Výrobek je jednoduchý na ovládání, efektivní a nemá žádné vedlejší účinky na lidské tělo. To bylo na trhu více než 30 let klinické experimenty schválení Čína Food and Drug Administration (CFDA). To bylo široce používán v rodinách po celém světě a stal se skutečným "kouzelná lampa" v očích obyčejných lidí.

  Pokud si myslíte, že opalování je dobré pro vás, nebo máte rádi opalování, budete milovat náš produkt.

  Pro zákazníky s další speciální požadavky a záměry k nákupu v dávkách, kontaktujte prosím zákaznický servis schránka: nebo WhatsApp ID 18623432373 (To je moje číslo mobilního telefonu)

 • Recenze (2)

  • Johnnyinfamous

   Product was as described.

  • Multimedia07

   Product is as described.

  Napsat recenzi

Související produkty