Robotime Rolife DIY Domeček pro panenky Dřevěná Miniaturní Panenka Dům pro Dárek k Narozeninám, Tajemný Svět Série Robotime Rolife DIY Domeček pro panenky Dřevěná Miniaturní Panenka Dům pro Dárek k Narozeninám, Tajemný Svět Série Robotime Rolife DIY Domeček pro panenky Dřevěná Miniaturní Panenka Dům pro Dárek k Narozeninám, Tajemný Svět Série Robotime Rolife DIY Domeček pro panenky Dřevěná Miniaturní Panenka Dům pro Dárek k Narozeninám, Tajemný Svět Série Robotime Rolife DIY Domeček pro panenky Dřevěná Miniaturní Panenka Dům pro Dárek k Narozeninám, Tajemný Svět Série Robotime Rolife DIY Domeček pro panenky Dřevěná Miniaturní Panenka Dům pro Dárek k Narozeninám, Tajemný Svět Série

Robotime Rolife DIY Domeček pro panenky Dřevěná Miniaturní Panenka Dům pro Dárek k Narozeninám, Tajemný Svět Série

1 472.41 Kč 883.44 Kč
Skladem
f342

Štítky: diy domeček pro panenky, kompletní miniaturní domeček pro panenky, diy doll house, dort dekor nástroje, panenka hlavu s make-up, ložnice nábytkem., craft, r dřeva, miniatur domu, pan panenky.

 • Značka: Robotime
  Materiál: Dřevo
  Rozměry: 324*210*74 mm
  Číslo Modelu: DG142/143/145
  Varování: Pigment/Lepidlo/Baterie nejsou v ceně
  Původ: KN(Původu)
  Věkové Rozmezí: Dospělí
  Pohlaví: Unisex
  Typ Položky: Domečky pro panenky

  Poznámka:

  1. Tento produkt obsahuje pouze části, musí být sestaveny sami.

  2. Pigment,lepidlo a baterie nejsou v ceně, je třeba, aby jim připravit sami. Protože jsou zakázané na mezinárodní lodní dopravy, budeme muset vzít je ven.

  3. Tento produkt neobsahuje ochranný kryt.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty