Venkovní Osobní Čistička Vody Mini Filtrační Systém Pro Rekreaci, Turistiku, Táboření, Skauting, Cestování Nouzové Připravenosti Venkovní Osobní Čistička Vody Mini Filtrační Systém Pro Rekreaci, Turistiku, Táboření, Skauting, Cestování Nouzové Připravenosti Venkovní Osobní Čistička Vody Mini Filtrační Systém Pro Rekreaci, Turistiku, Táboření, Skauting, Cestování Nouzové Připravenosti Venkovní Osobní Čistička Vody Mini Filtrační Systém Pro Rekreaci, Turistiku, Táboření, Skauting, Cestování Nouzové Připravenosti Venkovní Osobní Čistička Vody Mini Filtrační Systém Pro Rekreaci, Turistiku, Táboření, Skauting, Cestování Nouzové Připravenosti Venkovní Osobní Čistička Vody Mini Filtrační Systém Pro Rekreaci, Turistiku, Táboření, Skauting, Cestování Nouzové Připravenosti

Venkovní Osobní Čistička Vody Mini Filtrační Systém Pro Rekreaci, Turistiku, Táboření, Skauting, Cestování Nouzové Připravenosti

331.15 Kč 225.11 Kč
Skladem
f1284

Štítky: klasický nůž, tísňová, pouf venkovní, filtr venkovní, kit přežít, tábor filtr, připravenost na katastrofy, remates venkovní, multicam, 2l močového měchýře.

 • Materiál:
  Původ: KN(Původu)
  Typ: Kapsy, Multi Nástroje
  Velikost: M

  Bullet Body: 1、Sladkovodní Okamžitě: S ultra-filtrační membrány, naše slámy vodní filtr má filtrační přesností 0,01 mikronů a může odfiltrovat 99.9999% škodlivých látek s cílem zajistit bezpečnost pitné vody. Odstraňuje různé kovové látky, eliminuje zvláštní vůni ve vodě, žádné chemické vůně.

  2、Snadné Čištění: filtr slámy je snadno rozebrat a vyčistit, což by mohlo maximumly prodloužit jeho životnost.

  3、Dlouhotrvající Životnost: Jako vysoce kvalitní campingové vybavení, naše voda slámy může očistit o 396 Litrů vody, což odpovídá 3500 jednorázové plastové pitné lahve s vodou.

  4、Široce Aplikace: Mini a lehký filtrační systém je ideální pro rekreaci, pěší turistiku, táboření, skauting, domácí a mezinárodní cestovní a havarijní připravenosti.

  5、Speciální Spodní Konstrukce: spodní vodu filtr je navržen tak, se závitem, který může být použit pro nápojové lahve s mezinárodní normou ústa, a může být také spojen s silikonové trubice pro vaše pohodlí.

  Vlastnosti: S pokročilým bezpečnostní filtrační membránové technologie, tento filtr slámy je rozdělena do dvou etap, duté vlákno ultrafiltrační membrány a aktivního uhlí, nano částice stříbra. Je schopen odstranit všechny viditelné pevné sedimenty, snížit 99.9999% škodlivých látek, a zlepšení zápachu, zajišťuje nejbezpečnější vody, v nejhorším prostředí. Vejde do dlaně vaší ruky,kapsy, tašky, batohy, balíčky pro přežití a Peněženky. Můžete si ho vzít kamkoliv chcete pohodlně.

  Specifikace: Materiál: ABS a uhlíkových vláken

  Filtr materiál: ultrafiltrační membrány, aktivní uhlí, Keramické koule

  Velikost: cca 33x1755mm/1.30x69.09

  Hmotnost: cca 70 g

  Filtrace přesnost: 0,01 mikronů

  Jak používat: Absorbovat vodu s úst, namočte up nebo spin suché vody po použití, přikryjte pokličkou a dát to v shellu.

  Balení Seznam:

  1 * Vodní Filtr

  1 * Filtr Slámy

  1 * Šňůrka

  1 * Vodní Vak

  Poznámky:

  1. Prosím vyplivnout první doušek vody.

  2. Neshromažďují slané vody a chemicky znečištěné vody z filtrované vody.

  3. Nedávejte do mikrovlnné trouby.

  4. Prosím, použijte čistou vodu, stejně jako je to možné, protože kanalizace je snadné zablokovat filtr a mít vliv na životnost.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty