Testovány Pro Meizu X8 LCD Displej +Digitizér Dotykové Obrazovky Sklo Náhradní Díly Pro Meizu x8 LCD S Rámem Testovány Pro Meizu X8 LCD Displej +Digitizér Dotykové Obrazovky Sklo Náhradní Díly Pro Meizu x8 LCD S Rámem Testovány Pro Meizu X8 LCD Displej +Digitizér Dotykové Obrazovky Sklo Náhradní Díly Pro Meizu x8 LCD S Rámem Testovány Pro Meizu X8 LCD Displej +Digitizér Dotykové Obrazovky Sklo Náhradní Díly Pro Meizu x8 LCD S Rámem Testovány Pro Meizu X8 LCD Displej +Digitizér Dotykové Obrazovky Sklo Náhradní Díly Pro Meizu x8 LCD S Rámem Testovány Pro Meizu X8 LCD Displej +Digitizér Dotykové Obrazovky Sklo Náhradní Díly Pro Meizu x8 LCD S Rámem

Testovány Pro Meizu X8 LCD Displej +Digitizér Dotykové Obrazovky Sklo Náhradní Díly Pro Meizu x8 LCD S Rámem

677.11 Kč 507.89 Kč
Skladem
f12322

Štítky: meizu obrazovce, meizu 9 poznámka obrazovky, Meizu, archo, g8441, displej meizu x8, lg k350z obrazovce, případ meizu x8, smartphone meizu, meizu x8.

 • barva: Černá/Bílá
  Typ: LCD Displej Vyplňte fromulář Pro Meizu X8
  Kompatibilní Značka: Meizu
  Funkce: Opravy Dílů Pro Meizu X8
  Velikost: 6.2"
  Dotkněte Typ Obrazovky: Kapacitní Displej
  Displej: > 3"
  Balení Obsahuje: 1*LCD Displej+1*9in1 Nástroje+1*3M Lepicí
  Značka: eachway
  Doprava: S v 1-2 Dnů Po Zaplacení
  LCD Kit: Ano
  místo původu: Guangdong,Čína (Pevninská Část)
  Displej pixel: 1080x2220 pixelů
  Kategorie: Mobilní Telefon Lcd
  Číslo Modelu: pro Meizu X8
  Materiál: IPS

  100% Testovány Pro Meizu X8 LCD Displej +Digitizér Dotykové Obrazovky Sklo Náhradní Díly Pro Meizu x8 LCD S Rámem

  Popis:

  *Náhradní díl LCD Displej Pro Meizu x8 *Všechny díly jsou 100% Testovány Pro Meizu x8 *Nahradit za vaše rozbité, poškrábaný , poškozený, vadný, nepoužitelný mobilní telefon dílů *Balení obsahuje : 1 kus LCD Displej Pro Meizu x8 + 1 sada nástrojů(Dárek) + 1 Kus Lepidlo(Dárek)

  Pozor: Prosím, pamatujte si, že test produktu, než si ji nainstalovat. Pokud ne, bude obtížné posoudit odpovědnost v případě, že LCD je poškozen. takže jakmile se na LCD byly nainstalovány , žádné škody na umělých příčin, bereme nebude žádnou zodpovědnost. Pokud existuje nějaký problém, prosím, pošlete mi video, který ukazuje na přední a zadní straně výrobku a procesu testování.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty