Syntetické Rovnou Krátkodobé muži Paruky s Ofinou Černá Bílá Cosplay Paruka přírodní tepelná odolnost Ženy příčesek MUMUPI Syntetické Rovnou Krátkodobé muži Paruky s Ofinou Černá Bílá Cosplay Paruka přírodní tepelná odolnost Ženy příčesek MUMUPI Syntetické Rovnou Krátkodobé muži Paruky s Ofinou Černá Bílá Cosplay Paruka přírodní tepelná odolnost Ženy příčesek MUMUPI Syntetické Rovnou Krátkodobé muži Paruky s Ofinou Černá Bílá Cosplay Paruka přírodní tepelná odolnost Ženy příčesek MUMUPI Syntetické Rovnou Krátkodobé muži Paruky s Ofinou Černá Bílá Cosplay Paruka přírodní tepelná odolnost Ženy příčesek MUMUPI

Syntetické Rovnou Krátkodobé muži Paruky s Ofinou Černá Bílá Cosplay Paruka přírodní tepelná odolnost Ženy příčesek MUMUPI

518.27 Kč 295.36 Kč
Skladem
f1200

Štítky: vlasů lidské paruku, paruka pro muže, vlasy muži tupé, paruka, muži paruku, krátké mužské paruka muži, krátká bílá paruka, modrá paruka, hard rock tričko, bílá paruka.

 • Textura: Rovně
  Délka Paruky: Krátké
  Materiál Třídy: Vysoká Teplota Vlákna
  Značka: MUMUPI
  Původ: KN(Původu)
  Čepice Velikost: Průměrná Velikost
  Může Být Permed: Ano

  PROSÍM, ujistěte se, že jste pochopili níže dříve, než si objednáte,DÍKY

  jakýkoli problém s výrobkem, prosím, okamžitě kontakty se mi, místo odchodu negativní zpětnou vazbu, nebo otevření sporu , jsem se tak rychle, jak můžu odpovědět na vaše zprávy A vyřešit vaše problémy.

  1.Proč barva není stejný jako popis?

  Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Nicméně, pokud si myslíte, že položka obdrželi, je v nesprávné barvy, prosím, kontaktujte nás, abychom zjistili, jestli se vrátit nebo vrátit, je to možné.

  2.Proč délky není stejný jako popis?

  Jsem měřit délku vlasů, když vlasy byly natažené na rovné, vlnité a lokny texturu vlasů bude mnohem kratší, když ve srovnání s rovnými vlasy, dávejte pozor na to, než si koupit, Děkuji!

  3.Proč váha není stejný jako popis?

  Protože náš produkt byl vyroben stroj, to je normální, že bude existovat 5-10g chyba.

  4.Proč moje vlasy zamotat?

  Vlasy by se stal zamotaný v důsledku sucha, oleje a nečistoty build-up, slané vody, a ne česání (široký zub hřeben) vaše vlasy denně. Ujistěte se, že umýt a stav vašich vlasů alespoň jednou týdně, a pokud je to možné, dvakrát týdně by být lepší. Můžete použít hydratační kapky či konzultovat váš stylista pro další návrhy.

  5.Jak se vypořádat s pachem?

  Některé klienty může mluvit o zápach při přijímání na vlasy. Vážení, není třeba se starat o to, po, co-mytí a kojící to nějaký čas, zápach zmizí.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty